  • GRM1555C1H4R7CZ01E
GRM1555C1H4R7CZ01E
advertisement
Manufacturer No:
GRM1555C1H4R7CZ01E
HK JDW NO:
535-GRM1555C1H4R7CZ01E
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
4.7pF Ceramic Capacitor Ceramic
Quantity:
In Stock : 1145
Step5Bar-code shipping tag
GRM1555C1H4R7CZ01E
  • Package / Case
    Ceramic
  • Capacitance
    4.7pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Length
    1mm