  • GRM155F50J105ZE13E
GRM155F50J105ZE13E
advertisement
Manufacturer No:
GRM155F50J105ZE13E
HK JDW NO:
535-GRM155F50J105ZE13E
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
1μF Ceramic Capacitor Ceramic
Quantity:
In Stock : 8043
Step5Bar-code shipping tag
GRM155F50J105ZE13E
  • Package / Case
    Ceramic
  • Capacitance
    1μF
  • Voltage - Rated DC
    6.3V
  • Dielectric
    Y5V
  • Length
    1mm