  • GRM155R71H472KA01E
GRM155R71H472KA01E
advertisement
Manufacturer No:
GRM155R71H472KA01E
HK JDW NO:
535-GRM155R71H472KA01E
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
4.7nF Ceramic Capacitor 10% Ceramic
Quantity:
In Stock : 7410
Step5Bar-code shipping tag
GRM155R71H472KA01E
  • Package / Case
    Ceramic
  • Tolerance
    10%
  • Capacitance
    4.7nF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    1mm