  • GRM188B11E123KA01D
GRM188B11E123KA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM188B11E123KA01D
HK JDW NO:
535-GRM188B11E123KA01D
Package:
Datasheet:
Description:
12nF Ceramic Capacitor 10% 2 Terminations
Quantity:
In Stock : 4032
Step5Bar-code shipping tag
GRM188B11E123KA01D
    Select All
  • Lifecycle Status
    TO BE DISCONTINUED (Last Updated: 1 month ago)
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Capacitance
    12nF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Temperature Characteristics Code
    B
  • Multilayer
  • Length
    1.6mm