  • GRM2195C2A821FA01D
GRM2195C2A821FA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM2195C2A821FA01D
HK JDW NO:
535-GRM2195C2A821FA01D
Description:
820pF Ceramic Capacitor 1% 0805
Quantity:
In Stock : 3184
Step5Bar-code shipping tag
GRM2195C2A821FA01D
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805
  • Material
    Ceramic
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    820pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Depth
    1.25mm
    850μm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm