  • GRM2195C2D2R2CY21D
GRM2195C2D2R2CY21D
advertisement
Manufacturer No:
GRM2195C2D2R2CY21D
HK JDW NO:
535-GRM2195C2D2R2CY21D
Description:
2.2pF Ceramic Capacitor 0805
Quantity:
In Stock : 2671
Step5Bar-code shipping tag
GRM2195C2D2R2CY21D
    0805
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2pF
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    850μm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm