  • GRM2195C2D470GV01D
GRM2195C2D470GV01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM2195C2D470GV01D
HK JDW NO:
535-GRM2195C2D470GV01D
Description:
47pF Ceramic Capacitor 2% 0805
Quantity:
In Stock : 13848
Step5Bar-code shipping tag
GRM2195C2D470GV01D
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47pF
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    850μm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm