  • GRM319R72D331KY21D
GRM319R72D331KY21D
advertisement
Manufacturer No:
GRM319R72D331KY21D
HK JDW NO:
535-GRM319R72D331KY21D
Package:
1206
Datasheet:
Description:
330pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Quantity:
In Stock : 8563
Step5Bar-code shipping tag
GRM319R72D331KY21D
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330pF
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    850μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm