  • GRM31C5C2A913JA01L
GRM31C5C2A913JA01L
advertisement
Manufacturer No:
GRM31C5C2A913JA01L
HK JDW NO:
535-GRM31C5C2A913JA01L
Description:
91nF Ceramic Capacitor 1206
Quantity:
In Stock : 16239
Step5Bar-code shipping tag
GRM31C5C2A913JA01L
    Select All
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Capacitance
    91nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm
  • Thickness
    1.6mm