  • GRM329R72A133MA01J
GRM329R72A133MA01J
advertisement
Manufacturer No:
GRM329R72A133MA01J
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-GRM329R72A133MA01J
Package:
1210
Datasheet:
Description:
13nF Ceramic Capacitor 20% 1210
Quantity:
In Stock : 14475
Step5Bar-code shipping tag
GRM329R72A133MA01J
  • Package / Case
    1210
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    13nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm