  • GRM32ER60J226KA14K
GRM32ER60J226KA14K
advertisement
Manufacturer No:
GRM32ER60J226KA14K
HK JDW NO:
535-GRM32ER60J226KA14K
Package:
1210
Datasheet:
Description:
22μF Ceramic Capacitor 10% 1210
Quantity:
In Stock : 13902
Step5Bar-code shipping tag
GRM32ER60J226KA14K
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    NRND (Last Updated: 1 month ago)
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Capacitance
    22μF
  • Voltage - Rated DC
    6.3V
  • Dielectric
    X5R
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm
  • Thickness
    2.5mm