  • GRM32NR72A513KA01K
GRM32NR72A513KA01K
advertisement
Manufacturer No:
GRM32NR72A513KA01K
HK JDW NO:
535-GRM32NR72A513KA01K
Package:
1210
Datasheet:
Description:
51nF Ceramic Capacitor 10% 1210
Quantity:
In Stock : 4415
Step5Bar-code shipping tag
GRM32NR72A513KA01K
  • Tolerance
    10%
  • Capacitance
    51nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm
  • Thickness
    1.35mm