  • GRM39C0G680G050AD
GRM39C0G680G050AD
advertisement
Manufacturer No:
GRM39C0G680G050AD
HK JDW NO:
535-GRM39C0G680G050AD
Description:
68pF Ceramic Capacitor 2% 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations Ceramic
Quantity:
In Stock : 3181
Step5Bar-code shipping tag
GRM39C0G680G050AD
    SURFACE MOUNT
  • Tolerance
    2%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Capacitance
    68pF
  • Packing Method
    TR, PAPER, 7 INCH
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    50V