  • HA72E-12200HLFTR13
HA72E-12200HLFTR13
advertisement
Manufacturer No:
HA72E-12200HLFTR13
HK JDW NO:
860-HA72E-12200HLFTR13
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 4071
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
HA72E-12200HLFTR13
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Series
    HA72E-12
  • Size / Dimension
    0.549Lx0.512W 13.95mmx13.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Discontinued
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    5A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    20μH
  • DC Resistance (DCR)
    40.5mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    8A
  • Height Seated (Max)
    0.256 6.50mm