  • HCM494.9152MABJTR
HCM494.9152MABJTR
advertisement
Manufacturer No:
HCM494.9152MABJTR
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-HCM494.9152MABJTR
Step5Bar-code shipping tag
HCM494.9152MABJTR
    Select All
  • Number of Pins
    49
  • Tolerance
    0.003%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    18pF
  • Frequency
    4.9152MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%