  • HF50ACC322513-T
HF50ACC322513-T
advertisement
Manufacturer No:
HF50ACC322513-T
HK JDW NO:
769-HF50ACC322513-T
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
HF50ACC322513-T
Description:
FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Step5Bar-code shipping tag
HF50ACC322513-T
    1210 (3225 Metric)
  • Material
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2001
  • Series
    HF-ACC
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    25%
  • JESD-609 Code
    e2
  • Pbfree Code
    yes
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin/Nickel/Copper (Sn/Ni/Cu)
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Filters
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Shielding
    Unshielded
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    2.7mm
  • Construction
    Chip Bead
  • Current Rating
    1.5A
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    60Ohm
  • Max DC Current
    1.5A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    50mOhm
  • Impedance @ Frequency
    60Ohm @ 100MHz
  • Height
    1.4986mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm