  • IHLP5050EZER8R2M5A
IHLP5050EZER8R2M5A
advertisement
Manufacturer No:
IHLP5050EZER8R2M5A
HK JDW NO:
873-IHLP5050EZER8R2M5A
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 2
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
IHLP5050EZER8R2M5A
  • Factory Lead Time
    36 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    IHLP-5050EZ-5A
  • Size / Dimension
    0.530Lx0.508W 13.46mmx12.90mm
  • Tolerance
    ±20%
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    12.85A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    8.2μH
  • DC Resistance (DCR)
    16.6mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    11.4MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    9.83A
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm