  • JK-NSMD050-24
JK-NSMD050-24
advertisement
Manufacturer No:
JK-NSMD050-24
HK JDW NO:
16175-JK-NSMD050-24
Package:
Datasheet:
Description:
24V 500mA 100A 1A 100ms 1206 Resettable Fuses ROHS