  • KNP5WSJB-73-24R
KNP5WSJB-73-24R
advertisement
Manufacturer No:
KNP5WSJB-73-24R
HK JDW NO:
898-KNP5WSJB-73-24R
Datasheet:
KNP5WSJB-73-24R
Step5Bar-code shipping tag
KNP5WSJB-73-24R
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -40°C~200°C
  • Size / Dimension
    0.256Diax0.689L 6.50mmx17.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    24Ohms
  • Power (Watts)
    5W