  • LI1206H900R-00
LI1206H900R-00
advertisement
Manufacturer No:
LI1206H900R-00
HK JDW NO:
449-LI1206H900R-00
Datasheet:
LI1206H900R-00
Description:
FERRITE BEAD 90 OHM 1206 1LN
Step5Bar-code shipping tag
LI1206H900R-00
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Published
    2003
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    150mOhm
  • Current Rating (Max)
    800mA
  • Impedance @ Frequency
    90Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.051 1.30mm