  • LQ104V1DG51
LQ104V1DG51
advertisement
Manufacturer No:
LQ104V1DG51
HK JDW NO:
733-LQ104V1DG51
Package:
Datasheet:
LQ104V1DG51
Description:
TFT Displays & Accessories 10.4 TFT-(2 x CCFT) VGA 350 Nits
Step5Bar-code shipping tag
LQ104V1DG51
    Select All
  • Number of Pins
    31
  • Published
    1998
  • Part Status
    Obsolete
  • Viewing Area
    211.20mm W x 158.40mm H
  • Backlight
    CCFL
  • Dot Pixels
    640 x 480 (VGA)
  • Diagonal Screen Size
    10.4 264.16mm
  • Dot Pitch
    0.33mm Wx0.33mm H
  • Resolution (height)
    480 pixel
  • Resolution (width)
    640 pixel
  • Diagonal Size
    10.4 in
  • Height
    15.5mm
  • Length
    246mm
  • Width
    179mm