  • M63S254KB40
M63S254KB40
advertisement
Manufacturer No:
M63S254KB40
HK JDW NO:
876-M63S254KB40
Package:
Datasheet:
M63S254KB40
Step5Bar-code shipping tag
M63S254KB40
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    250kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Cermet
  • Power Rating
    500mW