  • MASMBJ33A/TR
MASMBJ33A/TR
advertisement
Manufacturer No:
MASMBJ33A/TR
HK JDW NO:
523-MASMBJ33A/TR
Package:
DO-214AA, SMB
Datasheet:
MASMBJ33A/TR
Step5Bar-code shipping tag
MASMBJ33A/TR
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Package / Case
    DO-214AA, SMB
  • Supplier Device Package
    SMBJ (DO-214AA)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Military, MIL-PRF-19500
  • Voltage - Breakdown (Min)
    36.7V
  • Power - Peak Pulse
    600W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    11.3A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    53.3V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    33V