  • MKP1J051009HD4MSSD
MKP1J051009HD4MSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKP1J051009HD4MSSD
HK JDW NO:
864-MKP1J051009HD4MSSD
Package:
Description:
Cap Film 10uF 630V PP 20% (57 X 45 X 55mm) Plastic Rectangular Can 52.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKP1J051009HD4MSSD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    112
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PC Pin
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    630VDC|400VAC