  • MKP4F031003C00MJ00
MKP4F031003C00MJ00
advertisement
Manufacturer No:
MKP4F031003C00MJ00
HK JDW NO:
864-MKP4F031003C00MJ00
Package:
Description:
Cap Film 0.1uF 250V PP 20% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 100°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKP4F031003C00MJ00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.721
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    250VDC|160VAC