  • MKS2B051001N00MC00
MKS2B051001N00MC00
advertisement
Manufacturer No:
MKS2B051001N00MC00
HK JDW NO:
864-MKS2B051001N00MC00
Package:
Description:
Cap Film 10uF 50V PET 20% (7.2 X 11 X 16mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 100°C Automotive Ammo
Step5Bar-code shipping tag
MKS2B051001N00MC00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.661
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Voltage
    30VAC|50VDC