  • MKS4 4.7/10/100VDCPCM22.5
MKS4 4.7/10/100VDCPCM22.5
advertisement
Manufacturer No:
MKS4 4.7/10/100VDCPCM22.5
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MKS4 4.7/10/100VDCPCM22.5
Package:
Description:
Cap Film 4.7uF 100V PET 10% (26.5 X 10.5 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKS4 4.7/10/100VDCPCM22.5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    7.589
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    63VAC|100VDC