  • MKS4D043304J00JSSD
MKS4D043304J00JSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKS4D043304J00JSSD
HK JDW NO:
864-MKS4D043304J00JSSD
Package:
Description:
Cap Film 3.3uF 100V PET 5% (18 X 9 X 16mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 100°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
MKS4D043304J00JSSD
  • Product Weight (g)
    4.606
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Voltage
    100VDC|63VAC