  • MLG0603P3N9ST000
MLG0603P3N9ST000
advertisement
Manufacturer No:
MLG0603P3N9ST000
HK JDW NO:
769-MLG0603P3N9ST000
Datasheet:
MLG0603P3N9ST000
Description:
Quantity:
In Stock : 15000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MLG0603P3N9ST000
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±0.3nH
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    400mA
  • Case Code (Metric)
    0603
  • Case Code (Imperial)
  • Inductance
    3.9nH
  • Test Frequency
    500MHz
  • DC Resistance (DCR)
    300mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    5.8GHz
  • Q @ Freq
    14 @ 500MHz
  • Inductance Frequency - Test
    500MHz
  • Rated Current-Max
    0.4A
  • Height Seated (Max)
    0.013 0.33mm