  • MMK153J3AD2KN208G0
MMK153J3AD2KN208G0
advertisement
Manufacturer No:
MMK153J3AD2KN208G0
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-MMK153J3AD2KN208G0
Package:
Datasheet:
Description:
15nF -40℃~+105℃ ±5% 1kV Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS