  • MMZ1005S241HT000
MMZ1005S241HT000
advertisement
Manufacturer No:
MMZ1005S241HT000
HK JDW NO:
769-MMZ1005S241HT000
Datasheet:
MMZ1005S241HT000
Description:
FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN
Step5Bar-code shipping tag
MMZ1005S241HT000
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2016
  • Series
    MMZ-H
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
    Signal Line
  • Rated Current
    0.6A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    180mOhm
  • Current Rating (Max)
    600mA
  • Impedance @ Frequency
    240Ohm @ 100MHz
  • Output Impedance
    240Ohm Ω
  • Height
    0.5mm
  • Width
    0.5mm