  • MNG14-180DFIX
MNG14-180DFIX
advertisement
Manufacturer No:
MNG14-180DFIX
Manufacturer:
Artery
HK JDW NO:
2-MNG14-180DFIX
Step5Bar-code shipping tag
MNG14-180DFIX
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Insulation Material
    Nylon
  • Termination
    Receptacle
  • Wire Gauge (Max)
    16 AWG
  • Wire Gauge (Min)
    14 AWG
  • Insulation Diameter
    4.318 mm
  • Insulation
    Fully Insulated
  • Length
    25.908mm