  • MPP224J2J15AJ22610
MPP224J2J15AJ22610
advertisement
Manufacturer No:
MPP224J2J15AJ22610
Manufacturer:
KNSCHA
HK JDW NO:
16119-MPP224J2J15AJ22610
Description:
220nF -40℃~+105℃ ±5% 630V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS