  • MXLP4KE13CA
MXLP4KE13CA
advertisement
Manufacturer No:
MXLP4KE13CA
HK JDW NO:
523-MXLP4KE13CA
Step5Bar-code shipping tag
MXLP4KE13CA
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • JESD-609 Code
    e0
  • Terminal Finish
    TIN LEAD
    1
  • Element Configuration
  • Voltage - Breakdown (Min)
    12.4V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Clamping Voltage
    18.2V
  • Peak Pulse Current
    22A
  • Reverse Standoff Voltage
    11.1V
  • Peak Pulse Power
    400W
  • Direction
    Bidirectional
  • Test Current
    1mA
  • Breakdown Voltage
    13V