  • MXO45-2C-33M0000
MXO45-2C-33M0000
advertisement
Manufacturer No:
MXO45-2C-33M0000
Manufacturer:
CTS Corporation
HK JDW NO:
221-MXO45-2C-33M0000
Package:
Datasheet:
MXO45-2C-33M0000
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MXO45-2C-33M0000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    33MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    6.096mm
  • Length
    20.8026mm
  • Width
    13.208mm