  • MXO45-3C-28M3220
MXO45-3C-28M3220
advertisement
Manufacturer No:
MXO45-3C-28M3220
HK JDW NO:
221-MXO45-3C-28M3220
Package:
DIP
Step5Bar-code shipping tag
MXO45-3C-28M3220
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    DIP
  • Published
    2008
  • Part Status
    Active
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    28.322MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Max Supply Voltage
    5.5V
  • Min Supply Voltage
    4.5V
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    50mA
  • Height
    5.1054mm
  • Length
    20.8026mm
  • Width
    13.208mm