  • MXO45HS-3C-66M6666
MXO45HS-3C-66M6666
advertisement
Manufacturer No:
MXO45HS-3C-66M6666
HK JDW NO:
221-MXO45HS-3C-66M6666
Package:
Metal
Step5Bar-code shipping tag
MXO45HS-3C-66M6666
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    Metal
  • Number of Pins
    4
  • Published
    2008
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    66.6666MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Load Capacitance
    30pF
  • Max Supply Current
    50mA
  • Height
    5.5118mm
  • Length
    13.208mm
  • Width
    13.208mm