  • MXO45HST-2C-48M0000
MXO45HST-2C-48M0000
advertisement
Manufacturer No:
MXO45HST-2C-48M0000
HK JDW NO:
221-MXO45HST-2C-48M0000
Package:
Metal
Step5Bar-code shipping tag
MXO45HST-2C-48M0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    Metal
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
    2008
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    60mA
  • Height
    6.35mm
  • Length
    13.208mm
  • Width
    13.208mm