  • MXO45T-2C-40M0000
MXO45T-2C-40M0000
advertisement
Manufacturer No:
MXO45T-2C-40M0000
HK JDW NO:
221-MXO45T-2C-40M0000
Package:
Metal
Datasheet:
MXO45T-2C-40M0000
Step5Bar-code shipping tag
MXO45T-2C-40M0000
    Select All
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    Metal
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2000
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    50mA
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Height
    5.1054mm
  • Length
    20.8026mm
  • Width
    13.208mm