  • MXO45T-2I-25M0000
MXO45T-2I-25M0000
advertisement
Manufacturer No:
MXO45T-2I-25M0000
Manufacturer:
CTS Corporation
HK JDW NO:
221-MXO45T-2I-25M0000
Package:
Metal
Step5Bar-code shipping tag
MXO45T-2I-25M0000
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Metal
  • Number of Pins
    4
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Load Capacitance
    50pF
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    6.096mm
  • Length
    20.8026mm
  • Width
    13.208mm