  • NRSNA4I4J512TRF
NRSNA4I4J512TRF
advertisement
Manufacturer No:
NRSNA4I4J512TRF
HK JDW NO:
10881-NRSNA4I4J512TRF
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
NRSNA4I4J512TRF
Step5Bar-code shipping tag
NRSNA4I4J512TRF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    5.1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.0625W
  • Working Voltage
    25V
  • Rated Temperature
    70°C
  • Element Power Dissipation
    0.0625W
  • Network Type
    ISOLATED
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
    SURFACE MOUNT
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%