  • PA4303.393NLT
PA4303.393NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4303.393NLT
HK JDW NO:
664-PA4303.393NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4303.393NLT
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4303.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    1.9A
  • Inductance
    39μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    121mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm