  • PA5175.822NLT
PA5175.822NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA5175.822NLT
HK JDW NO:
664-PA5175.822NLT
Quantity:
In Stock : 2400
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PA5175.822NLT
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    PA5175.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.217Lx0.209W 5.50mmx5.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    6.1A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    8.2μH
  • DC Resistance (DCR)
    32.5mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm