  • PCAQ1513MW-301
PCAQ1513MW-301
advertisement
Manufacturer No:
PCAQ1513MW-301
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PCAQ1513MW-301
Description:
300Ω@100MHz -25℃~+125℃ 125VAC 6mΩ 125V 2 13A 125V SMD,15x13x6.5mm Common Mode Filters ROHS