  • PDMFAT22148D-102MLB-10P
PDMFAT22148D-102MLB-10P
advertisement
Manufacturer No:
PDMFAT22148D-102MLB-10P
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PDMFAT22148D-102MLB-10P
Package:
Datasheet:
Description:
1mH@1kHz -25℃~+105℃ 23mΩ 1.5kVAC 1.5kV 5 10A 1.5kV@AC,3secs Plugin Common Mode Filters ROHS