  • PE30L0FR472KFB
PE30L0FR472KFB
advertisement
Manufacturer No:
PE30L0FR472KFB
HK JDW NO:
875-PE30L0FR472KFB
Description:
Res Cermet POT 4.7K Ohm 10% 1.5W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (19.7 X 70mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PE30L0FR472KFB
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W