  • PE30LLFL102KAB
PE30LLFL102KAB
advertisement
Manufacturer No:
PE30LLFL102KAB
HK JDW NO:
875-PE30LLFL102KAB
Package:
Datasheet:
PE30LLFL102KAB
Description:
Res Cermet POT 1K Ohm 10% 3W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PE30LLFL102KAB
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W