  • PE30LLFL222KAB
PE30LLFL222KAB
advertisement
Manufacturer No:
PE30LLFL222KAB
HK JDW NO:
875-PE30LLFL222KAB
Package:
Datasheet:
PE30LLFL222KAB
Description:
Res Cermet POT 2.2K Ohm 10% 3W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PE30LLFL222KAB
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W