  • PHE840MY6680MD15R032GL2
PHE840MY6680MD15R032GL2
advertisement
Manufacturer No:
PHE840MY6680MD15R032GL2
HK JDW NO:
417-PHE840MY6680MD15R032GL2
Description:
680nF Film Capacitor 20% Radial 275V-AC
Quantity:
In Stock : 602
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
PHE840MY6680MD15R032GL2
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Voltage - Rated AC
    275V