  • PRV6SAABAYB25102KA
PRV6SAABAYB25102KA
advertisement
Manufacturer No:
PRV6SAABAYB25102KA
HK JDW NO:
875-PRV6SAABAYB25102KA
Description:
Res Cermet POT 1K Ohm 10% 1.5W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.17mm (12.7 X 24mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PRV6SAABAYB25102KA
  • Mount
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W